Start » Sport » Fotbal

Fotbal

Ševětín v sobotním dopoledni zpečetil vítězství v A třídě. Hradecké béčko prohrálo kontumačně!

Fotbal Ševětín

Jihočeský kraj: Sobota 4. června 2016 zůstane v kronice ševětínského fotbalového klubu navždy zapsaná zlatým písmem. Mužstvo pod taktovkou trenéra Jiřího Orlíčka, kapitána Lukáše Kupce a bratrského dua Radima a Petra Novotných poprvé vyhrálo I. A třídu. Hrdějovice přijely pouze s deseti hráči (!) a nebyly lídrovi vážnějším soupeřem.

Fotbal 2016Ševětín využil přesilovku již v 11. minutě, kdy Radim Novotný připravil gól pro Tomáše Hindyho. Nadále měl převahu a druhou pojišťovací branku přidal po faulu na agilního Radima Novotného kapitán Lukáš Kupec, jehož tvář zdobí plnovous. Po přestávce domácí za již jasného stavu polevili. V 77. minutě završil skóre po samostatné akci 41letý Jaroslav Havlíček. Ševětín vyhrál popáté v řadě, v odvetách našel přemožitele pouze ve Velešínu.

Otázku postupu teprve budeme řešit,“ řekl Jihočeskému fotbalu ševětínský činovník Václav Chalupa ml. V případě odmítnutí by se naskytla obrovská příležitost posunu do kraje druhé Slavii ČB či Velešínu, který má na jaře výbornou formu a vyšvihl se už na třetí místo.

 


 

Název klubu

Sportovní klub Ševětín o.s.

Založení klubu

1933

Klubové barvy

Zelená – bílá

Číslo klubu

3110321

Adresa klubu

U Stadionu 382

373 63 – Ševětín

IČO

466 81 663

e-mail

sksevetin.fotbal@email.cz

Web

http://sksevetinfotbal.estranky.cz

 
Kontakty:
funkce
příjmení, jméno
email
Předseda klubu
NOVOTNÝ  Milan
Místopředseda klubu
NOVOTNÝ  Radim
Sekretář klubu
CHALUPA  Václav ml.

Výsledky fotbalu