Start » Kultura » KLUB Ševětínek

KLUB Ševětínek

Klub Ševětínek

Klub je určen hlavně, ale nejen pro rodiče s dětmi na rodičovské dovolené. Scházíme se pravidelně každou středu od 10:00 do 11:30 hodin v knihovně kulturního domu. Je to čas, kdy se můžeme plně věnovat svým mladším dětem, když ti starší jsou ve škole nebo ve školce. Do klubu dochází přibližně 4 až 6 maminek s dětmi.

Cílem klubu, je odmalička děti připravovat  na společnost ostatních lidí, jiné prostředí a cílenou zábavu, poznávat své vrstevníky a navazovat s nimi první kontakty. Každá hodina začíná přivítáním, pak se protáhneme u tancování a různých her (padák s míčky, závody s tahacími hračkami atd.). Dalším krůčkem je zpěv a hra na hudební nástroje, které děti velice baví. Na konci hodiny si pak vždycky něco vyrobíme - podle ročního období (draka, adventní věnec, přáníčka atd.) a pak následuje volná „zábava". K dispozici mají děti skluzavku, houpačku, prolézací věž, dětskou kuchyňku a spoustu jiných hraček a stavebnic.

Moc rádi přivítáme každou novou maminku nebo tatínka. Přijďte si s námi zahrát, zazpívat, zatancovat a něco hezkého si vytvořit. Věk dětí nerozhoduje. I ti nejmenší mohou jen pozorovat a maminka se něco přiučit do budoucna. Přineste si s sebou pohodlné oblečení, pro děti i dospělé boty na přezutí a hlavně dobrou náladu